Actieve opvolging door analisten

Broker Naam van de analist Contact info Aanbeveling Datum van de aanbeveling
Jefferies David Kerstens dkerstens@jefferies.com
+44 207-029-8684
Buy 18 jun 2014
Bank Degroof Petercam Marcel Achterberg m.achterberg@degroofpetercam.com 
+31 20-573-5463
Add 6 jan 2016
RBC Capital Markets Ruairi Cullinane ruairi.cullinane@rbccm.com 
+44 20-7002-2275
Sector perform 7 aug 2015
Barclays Mark McVicar mark.mcvicar@barclays.com
+44 20-7773-1919
Equalweight 9 apr 2015
KBC Securities Ruben Devos ruben.devos@kbcsecurities.be
+32 2-429-5843
Hold 30 mrt 2017
JPMorgan Christopher G Combe christopher.g.combe@jpmorgan.com
+44 20-7134-5917
Neutral 3 mrt 2017
Kepler Cheuvreux André Mulder amulder@keplercheuvreux.com
+31 20-563-2380
Reduce 30 nov 2014
ING Bank Marc Zwartsenburg marc.zwartsenburg@ing.com
+31 20-563-8721 
Buy 9 aug 2016
ABN Amro Bank N.V. Maarten Bakker maarten.bakker@nl.abnamro.com
+31 20-343-5412
Sell 25 nov 2013
MainFirst Bank AG Tobias Sittig tobias.sittig@mainfirst.com
+49 69-7880-80
Neutral 7 nov 2016
Morgan Stanley Penelope Butcher penelope.butcher@morganstanley.com
+44 20-7425-6698
Equalwt/In-Line 16 dec 2014
Bank of America Merrill Lynch Mark Manduca mark.manduca@baml.com
+44 20-7995-8263
Buy 13 jan 2015
UBS Dominic Edridge dominic.edridge@ubs.com
+44 20-7568-8779
Buy 7 dec 2015
Goldman Sachs Matija Gergolet matija.gergolet@gs.com
+44 20-7774-3023
Neutral 9 nov 2016
HSBC  Edward Stanford  edward.stanford@hsbc.com 
+44 20-7992-4207 
Hold 31 mrt 2017